Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Działający Mh Na Metin Pl Po Ostatniej Wersji Hackshield'A


mixer112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba udało mi się uruchomić MH na Metin PL. Oznacza to że udało mi się ominąc HackShield'a. Uprzedzam ze oba programy które tu zamieściłem nie są mojego autorstwa. Znalazłem połączenie między tymi programami. Użyjemy patcha stworzonego przez andrzej17. Mam nadzieje, że wybaczysz kopie Twojego patcha. Potrzebne programy to:

 

xAngelBot patch 1.1 dla Metin2 PL:

 http://hostuje.net/file.php?id=c1c2691d3156278501fc05d62c18e5fe

 

SKAN:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/df37442ea8de61a04d1a1e86b7007629a9ace9291bf91fa4c5ae77abc88d03c6-1274632915

 

Multihack 8.0:

http://hostuje.net/file.php?id=35a9e463603779c2bd4a93e2b55b4a74

 

SKAN:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/78253cb9c03419be81c916c25b652f84b74f1d6bc0f2dafbb3d3f6511c9ed2d6-1275563313

 

INSTUKCJA:

 

1.Instalujemy patcha od andrzej17

2.Uruchamiamy Metin2

3.Odpalamy Launcher'a (znajduje się w folderze z grą, otwiera nam on nowego metina)

4.Zamykamy pierwsze okno Metin2

5.Logujemy się

6.Odpalamy MH 8.0

7.Wyskakuje nam okienko MH gdzie zamiast metin2client.bin wpisujemy metin2fishbot.bin

8 Cieszymy się z gry


 

 

POMOGŁEM DAJ PLUSA +

 

 

CAŁKOWITY ZAKAZ KOPIOWANIA TEGO POSTA LUB JEGO CZĘŚCI, CHCESZ SKOPIOWAĆ NAPISZ NA PRIV !!![

POMOGŁEM DAJ + (TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Opublikowano

Chyba udało mi się uruchomić MH na Metin PL. Tut nie wygląda super graficznie bo nie umiem za bardzo tego wszystkiego obsługiwać, chętnie przyjmę każdą pomoc. Oznacza to że udało mi się ominąc HackShield'a. Uprzedzam ze oba programy które tu zamieściłem nie są mojego autorstwa. Ja odkryłem połączenie między tymi programami. Uzyjemy patcha stworzonego przez andrzej17.Ma nadzieje że wybaczysz i kopie twojego patcha andrzej17. Potrzebne programy to:

 

xAngelBot patch 1.1 dla Metin2 PL http://hostuje.net/file.php?id=c1c2691d3156278501fc05d62c18e5fe

 

SKAN: http://www.virustotal.com/pl/analisis/df37442ea8de61a04d1a1e86b7007629a9ace9291bf91fa4c5ae77abc88d03c6-1274632915

 

Multihack 8.0: http://hostuje.net/file.php?id=35a9e463603779c2bd4a93e2b55b4a74

 

SKAN: http://www.virustotal.com/pl/analisis/78253cb9c03419be81c916c25b652f84b74f1d6bc0f2dafbb3d3f6511c9ed2d6-1275563313

 

INSTUKCJA:

 

1.Instalujemy patcha od andrzej17

2.Uruchamiamy Metin2

3.Odpalamy Launcher'a (znajduje się w folderze z grą, otwiera nam on nowego metina)

4.Zamykamy pierwsze okno Metin2

5.Logujemy się

6.Odpalamy MH 8.0

7.Wyskakuje nam okienko MH gdzie zamiast metin2client.bin wpisujemy metin2fishbot.bin

8 Cieszymy się z gry

 

POMOGŁEM DAJ PLUSA +

 

Przepraszam za brak skana ale internet mi padł i nie zdążyłem dodać. Już są.

 

CAŁKOWITY ZAKAZ KOPIOWANIA TEGO POSTA LUB JEGO CZĘŚCI, CHCESZ SKOPIOWAĆ NAPISZ NA PRIV !!!

Daj linki w code

1324317731-U140501.png
Opublikowano

Skoro to już było no to można usunąc ale ja nic nie znalazłem takiego, dla tych co nie wiedzą to dałem Tut'a.

POMOGŁEM DAJ + (TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Opublikowano

Wszystko ładnie śmiga,oprócz AutoPick(ale to już jest w EM także spoko).Plusik dla ciebie;)

afr.png

PRZED UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ DOŁĄCZONEJ DO OPAKOWANIA,BĄDŹ SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACEUTĄ,GDYŻ KAŻDY LEK NIE WŁAŚCIWIE STOSOWANY ZAGRAŻA TWOJEMU ŻYCIU LUB ZDROWIU.JE*AĆ HEJTÓW,DZIECI I ŻYDÓW.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ten cheat najprawdopodobniej nie działa, ponieważ temat został zrobiony 3 września a nowy patch pokazał się 17 .... więc?

33tgl5w.png

 

Daj +

Opublikowano

Thx potrzebne bylo mi wh do chinskiego bota :"D

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

Mi nie dziala ;/ laduje sie i wywala do windows na koncu

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

shit!!! żal po 1 andrzeju to napisał na 100% po 2 to nie działa z em2 po 3 wy nic niewiecie ja gram na działającym mh(bez em2) już od patcha 4.3 i jakoś se działa bez kicka

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...